Hat Trick Heros

Hat Trick Heros

2009-2010

Ross Cable, E & B 18/8 FAC
Luke Harvey, H' Bay 19/8 Lge
Mike Lord, T' Wells 22/08 Lge
Kieron Byrne, Hythe 22/08 Lge
Richmond Kissi, Erith 29/08 FAC
Pat Kingwell, Hythe 29/08 FAC
Elstrom Die, Fisher 31/08 Lge
Alex Okisor, G Boro 12/09 Lge
Billy Shinners, S'Oaks 26/09 Lge
Alfie Keroma, S'Oaks 26/09 Lge
Badar Mohammed,H'dale10/10 kst
Gary Gorman, Becks 07/11 Lge
Sam Prett (4), Erith Tn 28/11 Lge
Jon Donoghue, S Ben 02/01 Lge
Mark Sisson, G Boro 23/01 KST
Anthony Weir, Becks 09/02 Lge
Prince Pipin, S Bengal 23/02 Lge
Jamie Marriott, Deal 27/02 Lge
Ashley Baverstock, N'ton 09/03 Lge
Byron Walker, H Bay 27/03 Lge
Michael Jenner, H Bay 27/03 Lge
Richard Dimmock(4), L'wd 3/04 Lge
Luke Coleman, Fisher 15/04 Lge
Craig Thompson, Hythe 17/04 Lge
Stuart King, H'Bay 03/05 Prem Cup F

2010 - 2011

James Duckworth, VCD 21/08 P
Nick Watt, Faversham R 21/08 D1
Stuart King, H' Bay 01/09 P
Daryl Tripp, Chatham R 04/09 D1
Richmond Kissi, Cray R 11/09 Cup
Alex Flisher, Tun Wells 18/09 FAV
Rob Denness, L'wood 18/09 FAV
Richard Stevens, Cor' 18/09 FAV
Stuart King, H Bay 25/09 P
Budar Mohammed,H'dale 9/10 KST
Andrew Leat, Cray R 9/10 D1
Carl Cornell(4), T Wells 16/10 P
Safron Patel, S Bengal 19/10 P
Michael Scott, Fav R 23/10 D1
Ben Brown(4), H Bay R 30/10 D1
Cashen Henry, S'oaksR 30/10 D2
Richmond Kissi, Cray R 30/10 D1
Karl Williams, H Bay R 20/11 D1
Jamie Wood, VCD 11/12 P
Anzalio, S Bengal 11/12 P
Dave Cook, Hythe 15/01 KST
Marcus Cassius, E&B 15/01 P
Lee Morgan, Erith T 15/01 P
Danny Williams, Whit R 15/01 D1
Carl Cornell(5), T Wells 29/01 P
Cashen Henry, S'oaks R 29/01 D2
Daniel Morris, Becks 05/02 P
Jake Hobbs, Becks 05/02 P
Scott Punton, F'stone R 05/02 D2
Nick Nowotny, M'stn R 05/03 D1
Sam Frost, Deal R 05/03 D2
Richmond Kissi,
Cray R 05/03 D1
Charlie Swan, G Boro R 12/03 D2
Kane Packer, Chatham R 26/03 D1
Gary Lockyer, Deal 26/03 P
Tom Hill, F'sham R 26/03 D2
Sam Conlon, Hythe R 30/03 D2
Pat Treadwell, R'gate R 30/03 D2
Richmond Kissi, Cray R 06/04 D1
Frankie Sawyer, E&B 09/04 P
Brendon Cass, Hythe 09/04 P
Richmond Kissi(5),Cray W 11/04 D1
Ryan Rook, N'ton Sp 16/04 P
Tom Hill, F'sham R 16/04 D2
Karl Williams, H Bay R 23/04 D1
Alex Smith, G'wich R 23/04 D2
Brendon Cass, Hythe 25/04 P
Peter Afolyan, G Boro 30/04 P

2011 - 2012

Darren Marsden, HBay13/8 P
Elstrom Die, Beck 16/8 P
Peter Afolyan, Fisher 16/8 P
Danny Hunt, Fisher 16/8 P
Lee Barnett, Corin 20/8 FAC
Alex Tisse, Erith T 20/8FAC
Steve O'Donnell, Fish 22/8 fac
Marcus Elliott(4), E&B 27/8 P
Jamie Turner, Fisher 06/9 P
Jake Hobbs, Becks 27/09 P
Jack Harris, Tun Wells 01/10 P
Tom Chapman, Rams 01/10 D2
Nathan Faulkes, Maid 01/10 D1
Badar Mohammed, E&B 01/10 P
Darren Marsden, H Bay 08/10 P
Jake Gess, Canterbury 08/10 P
Joe Lester, Faversham 15/10 D1
Peter Smith, Erith Tn 22/10 FAV
Aiden Pursglove, VCD 22/10 FAV
James Purkiss(4), Ph'nix 29/10 12C
James McDonald(4), Wstock 29/10P
Michael Smissen, Cant 29/10 PDC
Nathan Faulkes(5), Maid 29/10 1&2C
Alfie Nunn, Becks 05/11 PDC
Ryan Moore, Margate 19/11 D1
Byron Walker(4), H Bay 26/11 P
Adam Williams, Erith Tn 03/12 P
Jake Hobbs, Becks 13/12 KST
Alex May, Corinthian 17/12 P
Byron Walker, H Bay 27/12 P
Lewis Wood, E&B 21/01 P
Guy Connelly, Whitstable 21/01 D1
Elstrom Die, Beckenham, 28/01 P
James McDonald, W'dstock 18/02 P
James Purkiss(4), Phoenix 22/02 D2
Chris Axford, Whitstable 25/02 D1
Dan Williams, Whitstable 25/02 D1
Shane Mitchell, Ramsgate 03/03 D2
Harry Stanhope(4),Welling,17/03 D2
Danny Williams, Whitstable 24/03 D1
James Duckworth, VCD 24/03 P
Ashley Baverstock(4),H Bay 28/3 D1
Andy Constable, E&B 31/03 P
Andre Marques, Fav, 21/04 D1
James Purkiss(4), Phoenix, 28/04 D2
Tom Loynes, H Bay, 07/05 D1

2012 - 13

Alex Waugh, Cant Cty 11/08
P Ross Cable, H'dale Res 18/08 D1 Jordan Hill, Maidstone 28/08 D1
Tre Mitford, Deal Res 08/09 D1
Brett Ince(4), Maidstone 08/09 D1 Shane Mitchell, Margate 12/09 D1 Michael Rastall, W'stock 15/09 D1 Samuel Musundi, Chatham 22/09D1 Ashley Baverstock, WStock 26/09P Agbaeje Jordentunji, HBay 03/10 D1 Charlie Smith, Maidstone 06/10 D1 Elstrom Die, Beckenham 20/10 P Shane Mitchell, Margate 30/10 FT Charlie Walsh, Deal Town 10/11PC Andy Irvine, T Wells 01/12 P
Mark Murison, Lordswood 29/12 KST Andy Irvine, Tunbridge Wells 05/01 P Drew Crush, Erith & Bel 09/02 P Jordan Wells, Lordswood 23/02 P Daniel Stewart, Holmesdale 23/03 P Richmond Kissi, Erith & Bel 30/03 P Alfie May, Corinthian 06/04 P
Ryan Johnson, Corinthian 13/04 P
Tre Mitford, Deal Town Res 01/05 D1
Lewis Wood, E&B 18/08 P
Martyn Lumby, Wstk Sp 22/08 D1
Steve Strotten, H'Dale 01/09 FAV
Emmanuel Abe, HBay 08/09D1
Aiden Purseglove, VCD 10/09 D1
Stuart Zanone, R'chester 15/09 P
Stuart Zanone, Rochester 22/09 P
Alfie May, Corinthian 25/09 P
James McDonald, W'dstock 29/09 P
Badur Mohammed, Fisher 06/10 KST
Andre Marquez, W'stable 13/06 D1
Tom Hill, Whitstable 20/10 D1
Stuart Zanone, Rochester 03/11 PC
Timothy Adekambi, Ph'nix 10/11 D1
Jamie Humphris, Erith Tn 01/12 P
Rikki Cable, Holmesdale 29/01 P
Sherwin Stanley(4), VCD Ath 09/02 P
Liam Lewry, Whitstable 09/02 D1
Paul Scott, Whyteleafe 09/03 P
Sherwin Stanley, VCD 26/03 P
Mitchel Knight, Ramsgate 30/03 D1
Jamie Humphris, VCD Ath 09/04 P
James McDonald, Woodstock 16/04 P
Tyrus Gordon, Erith Tn 18/08 P
Paul Scott, Whyteleafe 27/08 P
Brandy Reece, Deal Res 08/09 D1
Ross Cable, Holmesdale 08/09 D1
Liam Wellings, HBay 12/09 D1
Jon Pilbeam, TWells 15/09 P
George Lowes(4) Chatham 22/09D1
Steve Hanson, E&B 25/09 P
Andre Marquez(5), W'table 29/09 D1
Richard Dimmock, L'wood 06/10KST
Andy Constable, E&B 20/10 P
Sam Norton, Maidstone 20/10 D1
Rikki Cable, Holmesdale 03/11 PC
Curtis George, W'dstock 14/11 D1
Sam Norton, Maidstone 08/12 D1
Mo Conteh, VCD 05/01 P
Royce Greenidge, Chatham 09/02 D1
Andre Marquez, Whitstable 16/02 D1
Charlie Smith (4) Maidstone 16/03 D1
Alfie May, Corinthian 26/03 PC
Paul Booth, Maidstone Utd 02/04 D1
Jack Harris, Tunbridge Wells 08/04 P
Alexander Kendall, VCD 17/04 D1

2013 - 14

Rikki Cable, Erith Town 10/08 L
Taylor Smith, Whyteleafe 21/08 FAC
Kieron Byrne, Ashford United 26/08 Lge
Ricky Freeman, Phoenix Sports 26/08 Lge
Ricky Freeman, Phoenix Sports 31/08 Lge
Harry Smith (4), Sevenoaks Town 07/09 FAC
Alfie Nunn, Beckenham Town 14/09 Lge
Jermeel Jno Baptiste, Sevenoaks 17/09 Lge
Jeff Duah Kessie, Greenwich Boro 22/09 FAV
Michael Smissen, Ashford Utd 24/09 Lge
Ricky Freeman, Phoenix Sports 05/10 KST
Laurent Hamici, Cray Valley 12/10 Lge
Charlie Vines, Cray Valley 27/11 LSC
Roscoe Dsane, Whyteleafe 30/11 Lge
Sam Clayton, Whyteleafe 28/12 Lge
Stuart Zanone, Greenwich Boro 11/01/14
Travis Gregory, Beckenham 22/02 LgeCup
Ian Parsons, T Wells 22/02 Lge
Rob Welling, W'stock Sp 05/03/14 LgeCup
Junior James, Fisher 01/04 Lge
Jason Thompson,Whyteleafe 01/04 Lge
Aaron Jeffery(4), Erith Town 12/04/14 Lge

2014 - 15

Alfie May (5), E&B 09/08 L
Brendan Kiernon, Lingfield 20/08L
Alfie May, E&B 13/09 L
Tom Scorer, Ashford 13/09 L
Damien Ramsamy, SOaks 23/09 L
Mark Chiverton, Fisher, 04/10 FAV
Joe Fuller, TWells 22/11 FAV
Alex Chambers, Cray 06/12 L
Jamie Humphries, Becks 06/01 LC
Adam Marsh, E&B 24/01 L
Mohammed Eisa, G'wich 10/02 L
Jamie Humphries, Becks 28/02 L
Stuart Zanone (7), Ashford 24/03 L
Travis Gregory (4), Becks 31/03 L
Paul Vines, Greenwich 13/03 KST
Gary Clarke, Ashford Utd, 09/08 L
Jamie Humphries (4), Becks 30/08 L
Aaron Jeffrey (4), Cray Valley 13/09 L
Jamie Humphries, Becks 13/09 L
Daniel Stewart, H'dale 27/09 L
Mohammed Eisa, Corrie 04/10 FAV
Mohammed Eisa, Corrie 22/11 L
Gary Alexander (4) G'wich 13/12 L
Ricky Freeman, Phoenix 21/01 L
Rikki Cable, Holmes 24/01 L
Paul Vines, Greenwich 28/02 FAV
Ryan Philpott, Deal 14/03 L
Adem Kendrici, Lingfield 28/03 L
Laurent Hamici (4), Cray Val 31/03L
Lauris Chin, Croydon 18/04 L
Brendan Cass, TWells, 09/08 L
Lewis Wood (5), G'wich, 31/08 FAC
Scott Treleavan (5), Crows 09/09 L
Alfie May, E&B 20/09 L
Ricky Gundry, Roch, 04/10 FAV
Daniel Stewart, H'dale 04/10 LC
Stuart Zanone, Ashford, 25/11 FAV
Stuart Zanone, Ashford, 27/12 L
Jamie Humphries, Becks 24/01 L
Jamie Humphries, Becks 07/02 L
Stuart Zanone, Ashford Utd 28/02 L
Ryan Philpott, Deal 17/03 L
Ryan Philpott, Deal 28/03 L
Connor Coyne, Deal 04/04 L